טיולי המשחק האינטראקטיביים של Giraffe Interactive

טיולי משחק אינטראקטיביים של ג'ירף משפחות

מחפשים תעסוקה לילדים ליום חופשי?
ג'ירף מזמינה אתכם לטיול-משחק אינטראקטיבי – בילוי משפחתי מרתק המשלב טכנולוגיה עכשווית עם טיול רגלי, רכישת ידע והפעלת הראש.
הקליקו על התמונה וצפו בסרט הדמו

באמצעות הסמארטפון מתגייסים ילדינו לעזרת הבלש למשימות מיוחדות לפתרון תעלומה כלשהי, עוברים בין נקודות עניין שונות בהן הם פותרים חידות מאתגרות, רוכשים ידע על כל נקודה, ומנווטים בעצמם בקלות מנקודה לנקודה בעזרת ה-GPS.

והמחיר? גם הוא נהנה מהחדשנות הטכנולוגית – בסה"כ 39 ₪ להורדה אחת לטלפון.

רוצים לראות את התגובות יוצאות הדופן שהמשחקים שלנו מקבלים? הקליקו כאן

בחרו לכם משחק מהרשימה שנמצאת מטה, הורידו אותו לסמארטפון שלכם באמצעות הקישור שבעמוד, ובואו לשחק בכל יום ושעה שמתחשק לכם ללא שום צורך בתאום מוקדם.

חדש!
אפשרות לרכישה קבוצתית במחיר מיוחד, מתאים להפעלה כיתתית, ימי הולדת, מסיבות סיום, וכדומה.
פנו אלינו לפרטים נוספים – 077-20-400-66, info@giraffe-families.co.il
הרפתקה ביפו
הרפתקה ביפו
מכונת הזמן שהפרופסור המציא התקלקלה ומאיימת להכחיד את ההיסטוריה האנושית. הבלש למשימות מיוחדות נקרא לתקן את המכונה, ומגייס לשם כך את ילדינו.

יחד הם עוברים במגדל השעון, תותחי החוף, שער האמונה, והנמל, עונים על חידות המחייבות הסתכלות סביב והפעלת הראש, ומנווטים בעצמם באמצעות ה-GPS של הטלפון והבלש שעוזר להם.

בואו לשעתיים חוויה משפחתית ביפו העתיקה והיפהפיה.
הדרקון מירושלים
הדרקון מירושלים
הדרקון שישן מתחת ירושלים מאיים להתעורר. הבלש למשימות מיוחדות נקרא להרדים אותו, ויחד עם ילדינו ורמזים מאגודת שומרי הדרקון הוא מבצע את משימתו.

במהלך המשימה הילדים עוברים בטחנת הרוח, בימקא, הבית בו התארח הרצל, ועוד. מקבלים מידע על התחנות השונות, ומנווטים בעצמם.

בואו לשעתיים של חוויה משפחתית בירושלים היפהפיה.
הגמל המעופף מנמל תל אביב
הגמל המעופף מנמל תל-אביב
אנחנו בשנת 1946, ספינת המעפילים אמורה להגיע הלילה, אבל מחתרת הגמל המעופף פירקה את המגדלור, ובלעדיו הספינה לא תוכל להגיע.

לבלש למשימות מיוחדות הגיע מידע שהמחתרת הסתירה את חלקי המגדלור במקומות שונים בנמל. יחד עם ילדינו הוא עובר מנקודה לנקודה, מאתר את החלקים, ועל הדרך ילדינו לומדים מה היה פעם בנמל.

בואו לשעה של העשרת החוויה המשפחתית בנמל.
כתב הסתרים מעכו
כתב הסתרים מעכו
אנחנו בשנת 1799, נפוליאון מנסה לכבוש את העיר מידי התורכים. אדמירל בריטי עוזר לתורכים, וצריך הכוונה היכן לנחות עם ספינתו.

בעזרת ילדינו, הבלש למשימות מיוחדות אוסף ברחבי העיר את פרטי המידע השונים להעברה לאדמירל, תוך שהם מנווטים עם ה-GPS של הטלפון ומאתגרים את ראשם.

בואו לשעתיים של חוויה משפחתית מאתגרת בעכו העתיקה
 
רוצים לשמוע עוד?
שלח/י
 
 
 
חזרה לראש העמוד